Menu
Sepet

Oyuncak

Çocuklar İçin Eğitici Oyuncaklar Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

Çocuklar için eğitici oyuncaklar, sadece büyük çocuklar için değil özellikle okul öncesi dönemde olan minikler için çok önemli bir yer almaya başladı. Özellikle uzmanların 0-6 miniklerin gelişimi için eğitici oyuncakların önemini vurgulaması aileleri çocuklar için eğitici oyuncaklar almaya yöneltti. Çeşit çeşit eğlenceli ve eğitici kutu oyunlarından puzzle oyuncaklarına, eğitici ışıklı ve sesli aktivite masalarından müzikli eğitici oyuncaklara, elişi oyuncaklarından bilgi ve bilim ağırlıklı stem oyuncaklarına kadar çok farklı modellerde eğitici oyuncaklar markalar tarafından miniklerin ve tabi ki ailelerin beğenisine sunuluyor. Çocuklar için eğitici oyuncaklara talepler de git gide artıyor.

Çocuklar ve Bebekler için 2021 Eğitici Oyuncak Modelleri Nedir?

2021’de de özellikle online eğitimle birlikte çocuklar için eğitici oyuncakların önemi daha da artmışken; Fisher-price’ın şarkılarla alfabe ve ingilizce öğreten eğlenceli oyuncaklarının yanında, Ravensburger’in eğitici puzzleları, Clementoni’nin stem ve elişi oyuncakları yine en favori eğitici oyuncaklar arasında yer alıyor. Çocuklar için eğitici oyuncaklar arasında yine en gözde olan LEGO binlerce çeşidi arasında LEGO DUBLO ile 0-4 yaş arası çocuklara hitap ederken, LEGO Creative, LEGO Friends, robotik kodlama ve mekanik çeşitleri ile de daha büyük yaştaki çocuklara hatta ebeveynlerine hitap ediyor. Play-Doh markası ise çocuklar için sadece çocuk oyun hamuru değil, aynı zamanda çeşit çeşit eğlenceli ve eğitici oyuncakları da beraberinde sunuyor.  Brainbox, Yuka Kids, Ayben vb. kutu oyunları ise ailecek oynanabilen ve miniklerin dikkatlerini, bilgilerini, sosyal becerilerini geliştiren eğitici oyuncaklar arasında yerlerini son senelerde alarak daha da genişleyen ürün yelpazesi ile raflarda yerini alıyor.

En Ucuz Oyuncak Çeşitleri ve Fiyatları Nedir?

Çocuklar için eğitici oyuncaklara ilgi artarak devam ederken, dünyaca ünlü Fisher-Price, LEGO, Clementoni, Ravensburger gibi markaların gittikçe genişleyen ürün yelpazesi yanında BLX, Dolu, Pilsan, Anne, Ayben, Yuka Kids gibi çocuklar için uygun fiyatlı eğitici oyuncaklar üreten alternatif markalar da ailelerin beğenisine sunulmaya başladı. Bunların yanında COCOSH MAMA anneleri, çocuklarının artık kullanmadığı ama iyi durumda olan çocuklar için eğitici oyuncakları ise cocoshmama.com adresinde hesabını bilen  anneler ile buluşturuyor. Böylece hesabını bilen akıllı kadınlar, ikinci el çocuklar için eğitici oyuncaklar ile hem dilediği eğitici oyuncakları ucuza satın almış, hem de çocuklarının gelişimine katkıda bulunup ailecek eğlenceli zaman geçirmiş oluyor.

İkinci El Çocuk ve Bebek Oyuncak Modelleri ve Çeşitleri İçin Doğru Adres Cocoshmama.

Çocuklar ve bebekler için uygun fiyatlara oyuncak çeşitleri arıyorsanız, İsterseniz ikinci el isterseniz de yeni ama ucuz fiyatlara bir çok Oyuncak markasının birbirinden farklı oyuncak modeli ve çeşitlerini Cocoshmama'da bulabilirsiniz. Siz de bizi takip edin istediğiniz ürünü en uygun fiyatlara yakalayın.

OYUNCAK