Menu
Sepet

ÇOCUK AYAKKABISI 
Çocuklar İçin Ayakkabı Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

Çocuk ayakkabılarında son dönemde rahatlık ön planda olurken, minikler için özellikle ortopedik olan çocuk ayakkabıları tercih ediliyor.  Özellikle spor ayakkabıları, gerek yumuşaklığı gerekse konforu ile miniklerin hareketli hayatına en uygun ve yardımcı ayakkabılar. Çocuk ayakkabısında rahatlık ön planda olurken, özellikle çocuk spor ayakkabıları artık çocuklarımızın hayatına sadece spor aktivitelerinde değil, günlük hayatlarında da rahatlıkla atlayıp, zıplayıp koşabildikleri için ebeveynler tarafından sürekli olarak tercih edilir hale geldi. Dünyaca ünlü Nike, Adidas, Converse, Lumberjack gibi markaların şahane tasarımlarıyla çeşitliliklerini arttırarak yüzlerce farklı model ve renkler kız ve erkek çocuklarımız için harika kombinler yapmamıza yardımcı oldular. Ayrıca bağcıklı çocuk ayakkabıları, yerini çırt çırtlı, lastikli modellere bırakarak rahatlıklarını bir kat daha arttırdı.


2021 Çocuk Ayakkabısı Modelleri Neler?

2021’de de çocuk ayakkabı modellerinde rahatlık ön planda olacak. Tasarım da erkek çocuk ayakkabıları Disney ve Marvel karakterleri yine ön planda olurken, kız çocuk ayakkabılarında tüllü ve taşlı detaylar ile Barbie ve L.O.L. figüreleri yine ön planda. Ancak rahatlıktan yine ödün verilmeyen, hatta bağçık yerine çırt çırtlı, lastikli ve likralı detayları ile yeni çocuk ayakkabıları ve çocuk sneakerları miniklerin hayatına hem şıklık hemde daha da rahatlık katacağa benziyor. Doğada daha çok vakit geçirmek isteyen aileler tarafından da  su geçirmez çocuk ayakkabıları, çocuk yağmur çizmeleri, çocuklar için outdoor ayakkabıları ve çocuk sneakerları da gün geçtikçe daha çok tercih edilmeye başladı. Nike, Adidas, Lumberjack, H&M, Mango, LC Waikiki gibi markalarda da çeşitli modellerde su gerçirmez çocuk ayakkabıları modellerini çocukların beğenilerine sunmaya 2021’de de devam ediyor. Binlerce çeşit ve marka yeni, iyi durumda, ikinci el çocuk ayakkabılarını ise Cocosh Mama’da bulabilirsiniz. Dünyaca ünlü markaların ikinci el çocuk ayakkabısı modelleri Cocosh Mama da annelerin ve miniklerin beğenisine sunuluyor.


En Ucuz Çocuk Ayakkabı Çeşitleri ve Fiyatları

İnternet kullanımının artması, hızla gelişen teknoloji ile çocuk ayakkabılarında da ürün çeşitliliği gittikçe artmakta.  Alım gücüne göre ucuz ve pahalı çocuk ayakkabısı modelleri vitrinleri süslerken, ikinci el çocuk ayakkabılara da talep giderek artıyor. Kaliteli çocuk ayakkabıları dayanıklıkları sayesinde ikinci el olarak da rahatlıkla başka kullanıcı miniğe ulaşabiliyor. Akıllı COCOSH MAMA anneleri de, kız ve erkek çocuk ayakkabısı ürünlerini cocoshmama.com da satarak aile bütçelerine katkı sağlarken, her marka ikinci el çocuk ayakkabılarına uygun fiyatlarla satın alabiliyor. 


İkinci El Çocuk Ayakkabısı Modelleri ve Çeşitleri İçin Doğru Adres Cocoshmama.

Çocuklar ve bebekler için uygun fiyatlara ayakkabı çeşitleri arıyorsanız, İsterseniz ikinci el isterseniz de yeni ama ucuz fiyatlara bir çok ayakkabı markasının birbirinden farklı ayakkabı modeli ve çeşitlerini Cocoshmama'da bulabilirsiniz. Siz de bizi takip edin istediğiniz ürünü en uygun fiyatlara yakalayın.


AYAKKABI

BerilCalik